Kemalpaşa, Aliağa, Pınarbaşı, Çeşme özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik personeli olarak İzmir‘in Kemalpaşa, Pınarbaşı, Aliağa ve Çeşme ilçelerinde bir çok farklı projede Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik personeli alınacaktır. Tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için ilanlarda belirtilen yetkili kişilere veya Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
Kemalpaşa da yer alan projelerde görev alacak erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Bornova veya Kemalpaşa civarında ikamet edenler başvuruda bulunabilir. İlgilenen adaylarımızın ayrıntılı bilgi için proje şefleri Murat Pöge Beye 0553 307 5849 veya Tenay Aktaş Beye 0553 307 5809 başvuruda bulunması gerekmektedir.

Pınarbaşı özel güvenlik ilanı;
Pınarbaşında görev alacak Pınarbaşı ve civarında ikamet eden bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 12/24 vardiya sisteminde çalışacak olup 1700.-TL net maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Erkan Beye 0530 321 3587 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Aliağa özel güvenlik ilanı;
Aliağa da görev alacak, Aliağa, Çiğli, Menemen, Ulukent civarında ikamet eden erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. 8/16 vardiya sisteminde çalışacaktır. 1800.-TL maaş, yemek ve Aliağa izbandan projeye servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın proje şefi Erkan Beye 0530 321 3587 başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme özel güvenlik ilanı;
Çeşme de yer alan projede çalışacak özel güvenlik personelleri alınacaktır. 8/16 vardiya sisteminde çalışacak olup kalacak yer ve yemek imkanı vardır. 1500.-TL net maaş ve 3 öğün yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın proje şefi Tenay Aktaş Beye 0553 307 5809 başvuruda bulunması gerekmektedir.