blank

Özel Güvenlik Kimlik Kartı

Anasayfa » İzmir Özel Güvenlik » Özel Güvenlik Kimlik Kartı

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen bireylerin sahip olması gereken belgedir. Özel Güvenlik Yaka Kartı olarak da ifade edilen bu kimlik kişilerin Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi sonrası girdikleri sınavda başarılı olmaları halinde alabildikleri sertifikanın taşınabilir kimlik haline getirilmiş versiyonudur.

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışabilmek için temel şart kişinin Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olmasıdır. Özel Güvenlik Kursu tarafından düzenlenen eğitimi alan bireyler resmi makamlar tarafından gerçekleştirilen sınavda başarılı olmaları halinde Özel Güvenlik Sertifikası sahibi olurlar.

Özel Güvenlik Kimlik Kartı bir bireyin fiziksel ve psikolojik açıdan bu mesleği icra edebilmesi için gerekli eğitimleri aldığını ve yetkinlik sahibi olduğunu kanıtlar. Özel Güvenlik Sertifikası sahibi bireyler Özel Güvenlik Kimlik Kartı çıkarttıktan sonra çalışmaya başlayabilirler.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak İzmir de bulunan merkezimizde Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olmak veya var olan sertifikasını yenilemek isteyen bireylere;

  • Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi,
  • Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi,
  • Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi,
  • Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi,

başta olmak üzere tüm Özel Güvenlik Eğitimi çeşitlerini uzman eğitmenlerimiz ve kurum hafızamız ile başarıyla vermekteyiz.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak Özel Güvenlik Kimlik Kartı almak için bize ulaşan bireylere hızlı ön kayıt imkanı, taksit seçenekleri, eğitim ve sınav sürecinde başarı için gerekli doküman desteği başta olmak üzere her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Sizde Özel Güvenlik Kimlik Kartı Nasıl Alınır konusunda aklınıza takılan soruların yanıtlarını almak, süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için  0232 489 4334 numarasını arayarak Hemen Bize Ulaşıp uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Başvuruları Nasıl Yapılır, Nasıl Alınır, Süreç Hangi Şekilde Sorgulanır , Özel Güvenlik Kimlik Kartı Alma Şartları ve Ücretleri https://www.ozelguvenlikizmir.com/ozel-guvenlik-kimlik-karti/ hakkında tüm detaylara bağlantısındaki içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

E-Bülten