blank

Çeşme – Bodrum – Gaziemir – Karşıyaka – Çiğli – Bornova – Balçova – Güzelbahçe özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Çeşme – Bodrum – Gaziemir – Karşıyaka – Çiğli – Bornova – Balçova – Güzelbahçe özel güvenlik ilanları

Çeşme özel güvenlik ilanları
Özel güvenlik olarak Çeşme’de yer alan otelde SWAT Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Genel olarak 22:00 ile 10:00 saatleri arasında görev alınacak olup, çalışma saatleri ve buna bağlı olarak izin planlaması  otel yönetimi ile beraber yapılacaktır. 1900.-TL maaş, konaklama ve yemek imkanı vardır.

Özel güvenlik görevlisi olarak Çeşme’de özel bir konutta SWAT Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, Çeşme de ikamet eden veya kendi imkanları ile gidip gelebilecek, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 08:00-22:00 saatleri arasında görev alınacak olup, 2100.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, SWAT Özel Güvenlik yetkilisi Veysel Kurt Beye 0505 100 52 31 telefondan başvuruda bulunması veya SWAT Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğünün 0232 283 00 01 numaralı telefonundan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir, Çiğli, Pınarbaşı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Gaziemir Serbest Bölge, Çiğli ve Pınarbaşı’nda yer alan fabrika projelerinde Gözen Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiya siteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. Maaş, yemek ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü İlkin Beye 0539 665 3171 numaralı telefondan çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Pınarbaşı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Bornova Pınarbaşı’nda bulunan projede Dinç Group bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Pınarbaşı, Bornova, Altındağ ve çevresinde ikamet eden erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 3 gün gündüz, 3 gün gece, 3 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 2150.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Dinç Group Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresine veya Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye çalışma saatleri içerisinde 0533 693 41 15 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme ve Bodrum özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Çeşme ve Bodrum da bulunan 5 yıldızlı otel projelerinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, çok sayıda erkek özel güvenlik personeli alınacaktır. Maaş, kalacak lojman ve 3 öğün yemek imkanı vardır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama yaparak veya whatsapp kanalıyla mesaj ile iletişim kurması gerekmektedir.

Karşıyaka Mavişehir Soyak Optimus özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan Soyak Optimus sitesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış erkek özel güvelik personelleri alınacaktır. Günlük 12 saat çalışılacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1950.-TL maaş ve 250.-TL para kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Erdoğan Yıldız Beye 0533 123 72 01 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Yenişehir Hastane özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Yenişehir de bulunan İzmir Özel Ege Şehir Hastanesinde çalışacak özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat çalışılacak olup haftada 1 gün izin kullanılabilecektir. 1800.-TL maaş, Agi ve hastaneden yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Hastane Güvenlik Müdürü Hakan Beye 0534 044 8551 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Balçova da Eğitim kurumunda görev alacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır.  Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar telefonla görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, proje sorumlusu Ercüment Beye 0532 507 76 95 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir geneli özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir genelinde Bengi Güvenlik bünyesinde yer alan projelerde görev alacak, özel güvenlik kursu ve eğitimi işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Bengi Güvenlik yetkilisi Vedat Kurnaz Beye 0533 306 48 07 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Organize Sanayi Bölgesi özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Çiğli Atatürk Organize Sanayi bölgesinde 19.30 – 07.30 saatleri arasında Proteam özel güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar hakkındaki bilgiler başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, FMS Servis Grup Proteam Özel Güvenlik Hizmetlerinin yetkilisi Naki Beye 0553 428 6199 & 0232 461 6236 & 0850 221 0367 numaralı telefonlardan veya Tuna mahallesi Sanat Caddesi No: 17/222, Selçuklu İş Merkezi, Altındağ, İzmir (Ağır bakımı geçince) adresinde bulunan FMS Servis Grup şirket merkezine başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir hava limanı özel güvenlik ilanı 
Özel güvenlik olarak İzmir Adnan Menderes hava alanında İŞKUR işbaşı eğitim programı kapsamında TAV özel güvenlik bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu, sertifika ve eğitim işlemlerini tamamlamış, son 1 aydır çalışmayan, en az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, 170 cm ve üzeri boyda, askerlik hizmetini tamamlamış,  Gaziemir, Karabağlar, Buca, Sarnıç, Menderes, Ayrancılar, Torbalı ve çevresinde ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinden, özel güvenlik kimlik kartı veya özwl güvenlik yenileme eğitimi sertifikası, diploma fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvuruda bulunması veya abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine öz geçmişleri göndermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylarımız mesai saatleri içerisinde 0232 274 59 59 / Dahili 2715 veya  0506 240 3688 numaralı telefondan İnsan kaynakları ve personel uzmanı Abidin Beye başvuruda bulunabilir.

Bodrum AVM özel güvenlik ilanı 
Özel güvenlik görevlisi olarak Tav Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. Bodrum Oasis AVM projesinde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, vardiyalı sistemde çalışabilecek, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 1855.-TL maaş, 345.-TL multinet kart ve lojman imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik Bodrum proje yetkililerine 0538 394 68 37 & 0537 953 09 76 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Aliağa silahlı özel güvenlik ilanı
Silahlı özel güvenlik olarak HABAŞ Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Ş. bünyesinde kadrolu olarak görev alacak, silahlı güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, evli bay silahlı güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkındaki bilgiler başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, HABAŞ özel güvenlik yetkilisi Metin Beye çalışma saatleri içerisinde 0505 506 49 85 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Güzelbahçe özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak, Güzelbahçe de bulunan site projesinde 22:30 – 06:30 saatleri arasında çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitimi işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. 1700.-TL maaş ve 300.-TL multinet kart imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Osman Beye 0533 267 0542 veya Erdem Beye 0232 441 4994 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka özel güvenlik vardiya amiri ilanı
Özel güvenlik vardiya amiri ve güvenlik görevlisi olarak, Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden veya Karşıyaka’ya gelebilecek, özel güvenlik kursu ve eğitimi işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş, ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir ISS Proser Güvenlik Müdürü Akın Bey ile 0530 703 53 33 numaralı telefondan iletişim kurması gerekmektedir.

E-Bülten