blank

Özel Güvenlik Müdürü & Proje Sorumlusu & Güvenlik Amiri ilanları

Anasayfa » Genel » Özel Güvenlik Müdürü & Proje Sorumlusu & Güvenlik Amiri ilanları

Özel Güvenlik Müdürü İlanı
Özel güvenlik müdürü olarak büyük bir Holding bünyesinde görevlendirilecek, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik sektöründe deneyimli, 5188 sayılı özel güvenlik kanunu, 4857 sayılı iş kanunu ve 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunlarına hakim, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Bilgisayar ve microsoft ofis programlarını kullanabilen, İzmir de ikamet eden, özel güvenlik müdürü alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, fotoğraflı özgeçmişlerini sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine “Holding Özel Güvenlik Müdürü İlanı Başvurusu” konu başlığı ile göndermesi gerekmektedir.

Özel Güvenlik Proje Sorumlusu İlanı
Uluslararası çapta faaliyet gösteren büyük bir özel güvenlik şirketinde AVM proje sorumlusu pozisyonunda görev alacak, güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, ekip ve müşteri yönetimi konusunda tecrübeli, tercihen benzer görevlerde çalışmış, 55 yaşını aşmamış, en az lise mezunu,  Özel Güvenlik Proje Sorumlusu alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, fotoğraflı özgeçmişlerini sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine “Özel Güvenlik Proje Sorumlusu İlanı Başvurusu” konu başlığı ile göndermesi gerekmektedir.

Özel Güvenlik Amiri İlanı
Gaziemir Serbest Bölgede bulunan fabrikada Özel Güvenlik Amiri pozisyonunda Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, Güvenlik Amiri tecrübesi olan, 40 yaşını aşmamış, tercihen Gaziemir, Buca, Karabağlar, Konak bölgelerinde ikamet eden, Özel Güvenlik Amiri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 70 13 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Euroserve Ege bölge müdürlüğü adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten