blank

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Anasayfa » İzmir Özel Güvenlik » Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları hakkında bilgi alınabilecek en doğru adresin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) resmi adresi olduğunu belirtebiliriz. Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları ile ilgili bilgi almak için https://onlineislemler.egm.gov.tr/ozelguvenlik/Sayfalar/sinavsonuc.aspx bağlantısına tıklayarak belirttiğimiz işlemleri yapmalısınız.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak İzmir Çankaya’da bulunan merkezimizde Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Temel / Yenileme Eğitimi almak için bize ulaşan bireylere hızlı ön kayıt imkanı, taksit seçenekleri, eğitim ve sınav sürecinde başarı için gerekli doküman desteği başta olmak üzere her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Sizde Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları nasıl öğrenilir sorusunun yanıtını almak ve sürecin bu aşamadan sonra nasıl ilerleyeceği hakkında bilgi almak için web sitemizdeki içeriklere göz atabilir veya 0232 489 4334 numarasını arayarak Hemen Bize Ulaşıp uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen bireyler aldıkları Özel Güvenlik Eğitimi sonrası Özel Güvenlik Sınavına girerek başarılı olmak zorundadır. Resmi makamlar tarafından belirlenen başarı puanına ulaşan kişiler Özel Güvenlik Sertifikası ve Kimlik Kartı sahibi olmaya hak kazanarak ÖGG olarak çalışma imkanına erişir.

Özel Güvenlik Sınavına giren kişilerin sınav sonrası en çok merak ettiği durum Özel Güvenlik Sınav Sonuçları olmaktadır. EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü) web sitesi üzerinden Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama işlemi;

şeklinde yapılmaktadır.

Sorgulama işlemi sonunda sınavı başarıyla tamamlamanız halinde yapılması gereken işlemleri https://www.ozelguvenlikizmir.com/guvenlik-sinavini-kazandim-ne-yapmaliyim/ bağlantısına tıklayarak veya İletişim kanallarımızı kullanıp bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Resmi makamlar Özel Güvenlik Sınav Sonuçları açıklanma tarihi ile ilgili net bir bilgi veya takvim yayınlamamaktadır. Özel Güvenlik Sınav Tarihleri ve Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları açıklanma tarihleri yıl içerisinde belirlenmektedir.

Bununla birlikte 1 yıl içerisinde 6 defa Özel Güvenlik Sınavı düzenlenmektedir. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ise sınavın tamamlanması itibariyle yaklaşık 2 hafta geçtikten sonra açıklanır. Bu süre kesin bir tarih olmamakla birlikte SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak 20 yılı aşkın kurum tecrübemize dayanmaktadır.

E-Bülten