blank

Securitas Güvenlik İş İlanları

Anasayfa » Genel » Securitas Güvenlik İş İlanları

İzmir Alsancak, Bornova, Pınarbaşı Özel Güvenlik İş İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Alsancak, Bornova, Pınarbaşı civarında ikamet eden, Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde bir çok farklı projede görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Bu projelerde 12/24 vardiya sistemi (2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin şeklinde) çalışılacaktır. İlgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için, Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü Şube şefi Nasuh Kiremitçi Bey ile iletişime geçebilirler. Gsm: 0507 350 0127

Çeşme Özel Güvenlik İş İlanı
Özel güvenlik
olarak Çeşme de yatılı projede Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde görev alacak özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 6 erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 12/24 vardiya sistemi (2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin şeklinde) çalışılacaktır. 1500.-TL maaş, yemek ve konaklama imkanları mevcuttur. İlgilenen adaylarımız, Securitas Güvenlik Hizmetleri Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül ARSLAN Hanıma 0232 425 1588 numaralı telefondan başvuruda bulunabilirler.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İş İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Kemalpaşa da Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel günlik yaka kartı işlemlerini tamamlamış İzmir Kemalpaşa da ikamet eden bay güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için; Securitas Güvenlik Hizmetleri Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül ARSLAN Hanıma 0232 425 1588 numaralı telefondan ulaşabilirler.

 

E-Bülten