Securitas özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Securitas özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak farklı projelerde Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda Bay ve Bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için alt kısımda belirtilen telefon numaralarından yetkili kişilere veya Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Ayvalık özel güvenlik ilanı;
Ayvalık da yer alan otel projesinde görev alacak Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Ayvalık ve civarında ikamet edenler başvuruda bulunabilir. İlgilenen adaylarımızın ayrıntılı bilgi için Otel Güvenlik Müdürü Harun Beye 0538 277 3216 veya Tenay Aktaş Beye 0553 307 5809 başvuruda bulunması gerekmektedir.

Pınarbaşı özel güvenlik ilanı;
Pınarbaşında görev alacak Pınarbaşı ve civarında ikamet eden bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 12/24 vardiya sisteminde çalışacak olup 1700.-TL net maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Erkan Beye 0530 321 3587 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir & Menderes özel güvenlik ilanı;
Gaziemir ve Menderes de ayrı projelerde görev alacak Gaziemir ve Menderes civarında ikamet eden bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızınayrıntılı bilgi için İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma 0232 425 1588 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!