Silahlı ve silahsız / Bay ve Bayan 22 farklı özel güvenlik ilanı

Balçova Bayan Özel Güvenlik İlanı
Bayan özel güvenlik olarak Balçova Kipa projesinde G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, 38 yaşını aşmamış, boy ve kilo orantısına sahip, Üçyol, Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe civarında ikamet eden, çok sayıda bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik bilgiler görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü insan kaynakları işe alım sorumlusu Sevinç Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vakıflar Bankası Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik olarak, Vakıflar Bankası projesinde izin değiştirici olarak Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, excel ve word programlarını kullanabilen, İzmir genelinde bir çok farklı proje için çok sayıda silahlı özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, agi ve sodexo imkanı olup ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Salih Bozkurt Beye 0530 694 97 85 numaralı telefondan veya Burcu Hanıma Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Alsancak ve Pınarbaşı Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik görevlisi olarak uluslararası Mediterranean Shipping Company firmasının Alsancak ve Pınarbaşı birimlerinde Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, ehliyeti olan, askerlik hizmetini tamamlamış, excel ve word programlarını kullanabilen bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, agi ve sodexo imkanı olup ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Salih Bozkurt Beye 0530 694 97 85 numaralı telefondan veya Burcu Hanıma Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Forum Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Forum Bornova Avm de, Pronet Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, en az 1 aydır çalışmayan, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. 2000.-TL ile 2500.-TL arasında maaş ve ayrıca yemek imkanı olmakta olup ayrıntılı bilgi telefonla görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımız, mesai saatleri içerisinde Pronet Güvenlik A.Ş. işe alım uzmanı Tahsin Beye 0530 954 4108 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Tev Balçova Kız Öğrenci Yurdunda Eubsa Turkey bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Balçova, Üçkuyular, Narlıdere ve civarında ikamet eden, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1868.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Eubsa Turkey yetkilileri Serkan Bal Beye 0530 938 9512 veya Bülent Kabakçı Beye 0530 938 9522 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vestel Kadrolu Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Vestel fabrikalarında kadrolu olarak çalışacak, İzmir, Manisa, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı ve civarında ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik personeli alınacaktır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Akhisar, Saruhanlı,ve Turgutlu’ya servis imkanı vardır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık mesai ücreti ve yılda 3 maaş prim imkanı vardır.Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılmakta olup günlük 12 saat çalışılması durumunda fazla mesai ücreti verilmektedir. İlgilenen adaylarımızın hafta içi 10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.

Uşak Eşme Hızlı Tren İnşaatı Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak, Uşak Eşme Güney Köy bölgesinde (Eşme’ye 15 dk mesafede) Kolin İnşaata ait yüksek hızlı tren hattı şantiyesinin kamp bölümünde çalışmak üzere silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 6 gündüz çalışma, 6 gün gece çalışma ve 6 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 2500.-TL maaş, agi, 3 öğün yemek ve gece kumanyası imkanı vardır. Kapalı alan ve şantiye içinde görev alınacak olup yatma yerleri, banyo ve tuvalet yeni ve temiz durumdadır. Eşme tren istasyonu veya otogara servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Yeniçeri Güvenlik Bölge Müdürü Coşkun Oygur Beye 0551 389 24100549 548 1049 numaralı telefonlardan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Yıldızlar SSS Holding Çeşme Sosyal Tesisi Kadrolu Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, Yıldızlar Holding Çeşme Sosyal Tesisinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, vardiyalı olarak çalışabilecek, 45 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, aktif araç kullanabilen, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalıma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuru esnasında belirtilecek olup ilgilenen adaylarımızın, 0530 878 67 520312 253 60 00 numaralı telefonlardan Yıldızlar Holding insan kaynakları yetkilisi Halil Çakmak Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova Bayan Özel Güvenlik İlanı
Bayan özel güvenlik personeli olarak Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Balçova, Üçkuyular, Narlıdere ve civarında ikamet eden, bayan özel güvenlik personelleri alınacaktır. 3 vardiyalı sistemde 07:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00 saatleri arasında çalışılacaktır. Maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere telefonla görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, proje yetkilisi Hülya Hanıma 0531 671 4700 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Aliağa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Aliağa da bulunan projede Hedef Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik personeli alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. 2200.-TL maaş, yemek ve servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama yaparak veya whatsapp kanalıyla mesaj ile iletişim kurması gerekmektedir.

Çeşme Babylon Beach Club Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çeşme Ayayorgi de bulunan Babylon Beach Club da sezonluk görev alacak güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 2000.-TL maaş, yemek ve kalacak lojman imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, proje sorumlusu Cemal Beye 0545 787 1970 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayraklı Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Bayraklı da bulunan projede Proteam özel güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar hakkındaki bilgiler başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, FMS Servis Grup Proteam Özel Güvenlik Hizmetlerinin 0532 155 7202 & 0850 221 0367 numaralı telefonlardan veya Tuna mahallesi Sanat Caddesi No: 17/222, Selçuklu İş Merkezi, Altındağ, İzmir (Ağır bakımı geçince) adresinde bulunan FMS Servis Grup şirket merkezine başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel  Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan Soyak Optimus sitesinde kadrolu olarak çalışacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, bay ve bayan özel güvelik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1950.-TL maaş ve 250.-TL para kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın mesai saatleri içerisinde Erdoğan Yıldız Beye 0533 123 72 01 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Kemalpaşa da bulunan projelerde Dinç Group bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, vardiyalı çalışabilecek, askerlik hizmetini tamamlamış, Kemalpaşa ve çevresinde ikamet eden bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Ortalama 2000.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Dinç Group Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresine veya Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye çalışma saatleri içerisinde 0232 441 2474 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çiğli de bulunan Ekol Hastanesinde ISS Proser Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 12 saat vardiya sistemi ile çalışacak, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova bölgelerinde ikamet eden,  bay ve bayan özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar Çiğli Ekol Hastanesine gelerek şahsi başvuruda bulunan adaylarımıza mülakat esnasında iletilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Ekol Hastanesi Güvenlik yetkilisi Dursun Himmetoğlu Beye 0533 768 4939 numaralı telefondan veya Ataşehir Mahallesi, 8019/16. Sk., 35630 Çiğli/İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka ve çevre bölgelerde oturan veya gelebilecek ISS Proser bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayraklı ve Bornova Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak Bayraklı da bulunan hastane projesinde veya AVM projesinde veya Bornova da bulunan rezidans projesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır.

  • Bayraklı hastane projesinde; günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup 1800.-TL maaş, 500.-TL multinet imkanı vardır.
  • Bornova rezidans projesinde; günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup 1730.- maaş, 366.-TL multinet imkanı vardır.
  • Bayraklı Avm projesinde; günlük 12 saat görev alınacak olup 1760.-TL maaş, agi, yemek ve 170.-TL yol ücreti imkanı vardır.
  • Ayrıca özel güvenlik mesleği doğrultusunda kendini geliştirmiş Avm ve/veya Hastane tecrübesi olan  Güvenlik Amirleri alınacaktır.

İlgilenen adaylarımızın ISS Proser Proje yetkilisi Ferhat Beye 0541 373 52 76 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı Pancar Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Torbalı Pancar da bulunan Organize Sanayi Bölgesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 2200.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, proje yetkilisi Habib Beye 0543 624 2494 numaralı telefondan arama yaparak veya mesaj ile iletişim kurması gerekmektedir.

İzmir geneli özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir genelinde ikamet eden, Bengi Güvenlik bünyesinde yer alan projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 170 cm boy ve üzeri, 40 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, vücudunun görünen kısımlarında dövmesi olmayan, çok sayıda bay özel güvenlik alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Bengi Güvenlik yetkilisi Ayşe Oray Hanıma 0555 802 1762 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Emekli Emniyet Mensubu ve Emekli Asker İlanı
Security Assist İzmir Temsilciliği bünyesinde görevlendirilmek üzere, özel güvenlik sertifikasına sahip emekli asker ve emekli emniyet mensubu personeller alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın Security Assist yetkilisi Esat Doğan Beye 0541 287 8505 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.