blank

Silahlı Güvenlik & Bayan Güvenlik & Vardiya Amiri Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Silahlı Güvenlik & Bayan Güvenlik & Vardiya Amiri Özel Güvenlik İlanları

Silahlı Özel Güvenlik İlanı Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak Aliağa da Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, Aliağa ve civarında ikamet eden, bay silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir Securitas Aliağa Şubeden Akın Beye hafta içi 08:00 ile 18:00 arasında 0531 609 2522 numaralı  telefonla başvuruda bulunması veya Aliağa Securitas güvenlik şubeye şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. (Şahsi aracı olanlar tercih sebebidir araç yakıt masrafı ayrıca ödenmektedir.)

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı İzmir Gaziemir de bulunan Intercity bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak  kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış yada muaf olan, 30 yaşını aşmamış özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar kişilere başvuru esnasına belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Intercity yetkilisi Seçil Hanım 0232 281 5535 Dahili 102 numaralı telefondan  başvurmaları veya öz geçmişlerini SecilDonmezoglues@intercityrentacar.com e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Adres; 1203 sokak No:12 d/e blok Sarnıç, Gaziemir, İzmir

Özel Güvenlik Vardiya Amiri İlanı Özel Güvenlik vardiya amiri olarak Securitas özel güvenlik bünyesinde çalışacak,  özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, iyi seviyede İngilizce bilen, en az 1 yıl tecrübesi olan, Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Turan civarında ikamet eden veya bu ilçelere gelebilecek, özel güvenlik vardiya amiri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları ayrıntılı bilgi mülakat esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir Securitas Aliağa Şubeden Akın Beye hafta içi 08:00 ile 18:00 arasında 0531 609 2522 numaralı  telefonla başvuruda bulunması veya Aliağa Securitas güvenlik şubeye şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. Adres : Aliağa izbanda indikten sonra izbanda bekleyen dolmuşlarla Tüpraş Kavşağına gelindiğinde karşınıza çıkacak olan Bir İzmir İsg binasının 3. katı.

İzmir Geneli Bayan Özel Güvenlik İlanı Bayan özel güvenlik görevlisi olarak İzmir’de Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde tam zamanlı çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, İngilizce bilen, word, excel bilgisi olan, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuru esnasında görüşme sırasında detaylı şekilde belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayraklı Bayan Özel Güvenlik İlanı Bayan özel güvenlik olarak İzmir Bayraklı da yer alan bir projede Eryetiş Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 8 saatlik çalışma sisteminde çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, bayan özel güvenlik personeli alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar hakkında bilgi başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Eryetiş Özel Güvenlik Şirketi yetkili Hülya Karcıoğlu hanıma mesai saatleri içerisinde 0232 464 3242 & 0553 070 7708 numaralı telefonlardan veya 1399 sokak, No: 11/2, Alsancak, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten