blank

Silahlı Özel Güvenlik Banka İlanları

Anasayfa » Genel » Silahlı Özel Güvenlik Banka İlanları

Alaçatı ve Bodrum Turgutreis Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik olarak Vakıflar Bankası Çeşme Alaçatı ve Bodrum Turgutreis şubelerinde izin dönüştürücü olarak görev alacak, güvenlik eğitimi ve özel güvenlik kursu kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel silahlı özel güvenlik personeli alınacaktır. Sadece Hafta içi çalışılacak olup günlük 100.-TL maaş ve yol ücreti imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, proje sorumlusu Ahmet Barut Beye 0544 342 6943 numaralı telefondan veya Barış Bey 0552 466 6144 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik personeli olarak Bornova – Beşyol köyünde bulunan RES projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu yaka kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olan, bay silahlı özel güvenlik personelleri alınacaktır. 4 gün çalışma 3 gün izin sisteminde çalışılacak olup, 2600.-TL maaş ve 300.-TL ticket imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Şark Güvenlik Bölge Müdürü Ali Beyin 0549 602 06 02 numaralı telefonuna whatsapp üzerinden CV lerini göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Türkiye Geneli Banka Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik olarak Bankalarda izin dönüştürücü / joker personel olarak görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 50 yaşını aşmamış, çok sayıda bay özel silahlı özel güvenlik personeli alınacaktır. Sadece Hafta içi çalışılacak olup günlük 90.-TL maaş imkanı vardır. Bankalardan gelecek taleplere göre günlük, haftalık, aylık olarak çalışabilecektir. Ödemeler haftalık yapılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, proje sorumlusu Muhammed Ertan Beye 0545 927 72 24 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten