Silahlı ve Silahsız / Bay ve Bayan 15 farklı özel güvenlik ilanı

Konak Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bayram sonrası yeni başlayacak AVM projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bayanlarda 30 yaşını, erkeklerde 35 yaşını aşmamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. X-Ray kullanımı konusunda tecrübe sahibi olanlar ile Avm güvenliği konusunda tecrübe sahibi olanlar ayrıca değerlendirilecektir. 4 gün gündüz çalışma 2 gün izin sisteminde görev alınacak olup, gündüz vardiyası ağırlıklı olarak çalışılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresinde bulunan Dinç Group özel güvenlik departmanına şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Müdürü İlanı
G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. adına Bornova Pınarbaşı’nda bulunan Gıda fabrikasında görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış, ekip ve müşteri yönetimi konusunda tecrübeli, daha önce benzer görevlerde çalışmış, 45 yaşını aşmamış, en az 2 yıllık yüksek okul mezunu,  Özel Güvenlik Müdürü alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın G4S Operasyon Şefi Mehmet Beye 0532 375 98 25 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzotaş Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik personeli olarak, Bornova da yer alan şehirler arası terminalinde İZOTAŞ İzmir Otobüs Terminalleri A.Ş. bünyesinde kadrolu olarak  çalışacak, silahlı güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış çok sayıda erkek silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat vardiyalı sistemde görev alınacaktır. 1903.-TL maaş, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, İzotaş – İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd. 285/2, 35070 Bornova/İzmir adresinde bulunan İzotaş Yönetimi bina girişine şahsen başvuruda bulunması veya 0532 232 7620 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak Bornova Pınarbaşı’nda bulunan Yurtiçi Kargo Aktarma Merkezinde kadrolu olarak çalışacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Yurtiçi Kargo İnsan Kaynakları & Eğitim Departmanı yetkilisi Betül Bağırır Hanım ile 0232 280 4321  numaralı telefondan irtibata geçmesi gerekmektedir.

Güzelyalı, Hatay, Balçova, Narlıdere, Konak, Buca Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir genelinde Güzelyalı, Hatay, Balçova, Narlıdere, Konak, Buca da yer alan farklı projelerde Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza uygun projeler belirtilerek mülakat esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilileri Özge Mumcu Hanıma veya Erhan Okur Beye 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan ve 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Turkcell Global Bilgi Projesi Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Bornova Karacaoğlan mahallesinde bulunan Turkcell Global Bilgi Projesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 175 cm boy ve üstü, boy ve kilo orantısına sahip, askerlik görevini tamamlamış, bilgisayar ve güvenlik sistem cihazlarına hakim, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, özel güvenlik sertifikasının yenilenmesine en az 1 yıl süre kalmış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde (08:00/15:30 – 15:30/22:00 – 22:00/08:00) çalışılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Proje Güvenlik Şefi Ümit Beye 0532 555 0883 numaralı telefondan 08:00/17:00 saatleri arasında veya Hedef Güvenliğin 1595 Sokak 223/205, 35570 Karşıyaka, İzmir adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova ve Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova ve Kemalpaşa Ulucak da bulunan farklı projelerde Hedef Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere uygun projelere göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir.

Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik olarak İzmir de Oyak Güvenlik bünyesinde görev alacak, boy ve kilo orantısında sahip, en az 175 cm boy ve üzeri, askerlik hizmetini tamamlamış, 28 yaşını aşmamış, silahlı bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları, başvuruda bulunan adaylarımıza uygun projelere göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Oyak Güvenlik Eğitim ve Denetim Müdürü Ethem Katmer Beye 0312 287 56 56 Dahili : 122 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Yıldızlar SSS Holding Çeşme Sosyal Tesisi Kadrolu Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak, Yıldızlar Holding Çeşme Sosyal Tesisinde kadrolu olarak çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, vardiyalı olarak çalışabilecek, 38 yaşını aşmamış, bayan özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş ve çalıma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuru esnasında belirtilecek olup ilgilenen adaylarımızın, 0530 878 67 520312 253 60 00 numaralı telefonlardan Yıldızlar Holding insan kaynakları yetkilisi Halil Çakmak Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Kolejde Kadrolu Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova da yeni açılacak özel bir kolejde kendi bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1750.-TL maaş, Agi, 100.-TL multinet, yemek ve ek mesaiye kalma imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, mesai saatleri içerisinde Emine Vural Hanıma 0541 389 2443 & 0212 381 5133 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Çeşme de yer alan projelerde görev alacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Çeşme de ikamet eden veya yatılı olarak çalışabilecek erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Projeler sezonluk olmayıp yaz kış çalışılacaktır. Lojman imkanı olmakta olup maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 0554 533 00 78 numaralı telefondan Ramazan Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak ISS Proser Güvenlik bünyesinde Çiğli de bulunan Ekol Hastanesinde çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 12 saat vardiya sistemi ile çalışacak, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Çiğli bölgelerinde ikamet eden,  bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar Çiğli Ekol Hastanesine gelerek şahsi başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Ekol Hastanesi Özel Güvenlik yetkilisi Dursun Himmetoğlu Beye 0533 768 4939 numaralı telefondan veya Ataşehir Mahallesi, 8019/16. Sk., 35630 Çiğli/İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Mavişehir Özel Güvenlik İlanı 
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan site projesinde çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat görev alınacaktır. 1950.-TL maaş, Agi ve 250.-TL multinet kart imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Jüpiter özel güvenlik yetkilisi Erdoğan Yıldız Beye 0533 123 72 01 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Altındağ Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Altındağ ve civarında ikamet eden, ISS Proser bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. 1900.-TL maaş, 300.-TL yemek çeki imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Güvenlik Hizmetleri Sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak ISS Proser bünyesinde görev alacak, Karşıyaka ve çevre bölgelerde oturan veya Karşıyaka ‘ya kendi imkanları ile gelebilecek, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, bay ve bayan özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar, görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Güvenlik Hizmetleri Sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.