blank

Silahlı & Silahsız Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Silahlı & Silahsız Özel Güvenlik İlanları

Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Gaziemir, Karabağlar, Menderes civarında ikamet eden, Silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, 35 yaşını aşmamış, ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, tercihen askerliğini yapmış ve iş tecrübesi olan, çok sayıda erkek silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Oldukça yüksek maaş imkanı olmakta olup, detaylar başvuru esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın T90 Özel Güvenlik yetkililerine mesai saatleri içerisinde  0533 267 0542 & 0232 441 4994  numaralı telefonlardan veya Fevzipaşa Bulvarı, No:2 105 Basmane, 35215, 1364. Sk, Konak/İzmir adresine şahsen veya www.t90guvenlik.com sitesinin iş başvuru formu linkinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı
Gaziemir de bulunan Intercity bünyesinde kadrolu özel güvenlik görevlisi olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış ve yaka kartını çıkarmış, Gaziemir, Buca, Menderes, Torbalı, Karabağlar, Sarnıç bölgeleri veya civarında ikamet eden, ehliyeti olan ve araç kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar kişilere görüşme sırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, öz geçmişlerini SecilDonmezoglues@intercityrentacar.com e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Adres; 1203 sokak No:12 d/e blok Sarnıç, Gaziemir, İzmir

Karaburun & Milas & Didim & İzmir Geneli Özel Güvenlik İlanı
Karaburun, Milas, Didim ve İzmir ilçelerinde da yer alan bir çok farklı projede Doğan Koç özel güvenlik şirketi bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Kalınacak yer ve yemek imkanı olmakta olup maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza uygun olan projelere göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Doğan Koç özel güvenlik yetkililerine 0554 899 04 32 veya 0505 286 87 05 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka & Çiğli Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Karşıyaka ve Çiğli bölgelerinde Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış, askerlik hizmetini tamamlamış, 22-35 yaş aralığında olan erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuru sırasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten