blank

İzmir Merkez, Bornova, Aliağa, Kemalpaşa Tepe özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir Merkez, Bornova, Aliağa, Kemalpaşa Tepe özel güvenlik ilanları

Bornova Silahlı Özel Güvenlik ilanı
Silahlı özel güvenlik personeli olarak Bornova ve Pınarbaşı’nda ki projelerde görev alacak, silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, diksiyonu düzgün, 170 cm boy ve üzeri, 40 yaşını aşmamış, çok sayıda erkek silahlı özel güvenlik personeli alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde çalışacaktır. 1720.-TL maaş, servis ve yemek imkanı vardır.

İzmir Geneli AVM Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir geneli Avm projelerinde görev alacak silahsız veya silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, diksiyonu düzgün, 170 cm boy ve üzeri, 30 yaşını aşmamış çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1510.-TL maaş, 135.-TL multinet, yemek ve ekstra mesai ücreti imkanı bulunmaktadır.

Aliağa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Aliağa da bulunan projelerde görev alacak, silahlı veya silahsız güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, diksiyonu düzgün, 170 cm boy ve üzeri, 40 yaşını aşmamış, çok sayıda erkek özel güvenlik alınacaktır. İzmir’in bir çok yerine servis imkanı vardır. Günlük 8 saat, 3 vardiyalı sistemde çalışılacaktır. 1633.-TL maaş, yemek ve servis imkanı vardır.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Kemalpaşa da bulunan projelerde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, diksiyonu düzgün, 170 cm boy ve üzeri, 40 yaşını aşmamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Karabağlar, Buca, Şirinyer, Gürçeşme ve Bornova ilçelerinden servis imkanı bulunmaktadır. Günlük 12 saat, 2 vardiya; 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1750.-TL maaş, yemek ve servis imkanları vardır.

İlgilenen adaylarımızın, Ayrıntılı bilgi için; Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğün 0232 441 5434 – dahili 1515 / 1520 numaralı telefonlardan Sıla Hanım veya Erhan Beye başvuruda bulunması veya Cv lerini, ilgilendikleri projeyi belirtir şekilde Erhan.Topcu@tepesavunma.com.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

E-Bülten