blank

Silahlı Vip Yakın Koruma & Karşıyaka – Çiğli özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Silahlı Vip Yakın Koruma & Karşıyaka – Çiğli özel güvenlik ilanları

Silahlı Özel Güvenlik VIP Yakın Koruma İlanı
Özel bir şirketin yönetim kurulu başkanının silahlı özel güvenlik VIP yakın koruması olarak İzmir de çalışacak, silahlı özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 44 yaşını aşmamış, prezantabl, dinamik, kendisini geliştirmiş, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek, yakın savunma konusunda tecrübeli, erkek silahlı özel güvenlik yakın koruma personeli alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 0532 232 7620 numaralı telefondan Lal Manisalı Hanıma mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka da yer alan bir çok farklı projede görev alacak, güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve yaka kartını çıkarmış, en az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı bulunmayan, boy ve kilo orantısına sahip, iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Karşıyaka da bir çok farklı projeye yönelik alım yapılacak olup her projenin maaş ve çalışma imkanları farklılık göstermektedir. Maaş ve çalışma imkanlarına yönelik ayrıntılar başvuru esnasında uygun görülen projeler belirtilerek adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İbrahim Beye 0232 369 7644 & 0533 095 6803 numaralı telefonlardan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik
görevlisi olarak Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan projelerde Gözen Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik sertifikası işlemlerini tamamlamış, vardiyalı sistemde çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, en az lise mezunu, boy ve kilo orantısına sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, başlangıç düzeyinde word, excel kullanabilen, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma imkanlarına yönelik ayrıntılar başvuru esnasında uygun görülen projeler belirtilerek adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik A.Ş. Ege Bölge Müdürü İlkin İnceler Beye mesai saatleri içerisinde 0539 665 3171 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

E-Bülten